персональный консультант по оригинальным подаркам
tel/viber: +38 067 500 1953
skype: only1.life

Де знайти оригінальний ексклюзивний подарунок бізнесмену, чоловіку-мільйонеру?

Де знайти оригінальний ексклюзивний подарунок бізнесмену, чоловіку-мільйонеру?

Компанія ONLY1LIFE пропонує унікальні послуги для власників середнього та крупного бізнесу, що цінують час, життя та власну унікальність. ONLY1LIFE допомагає знайти унікальний елітний подарунок, рідкісну книгу або колекційний предмет, організувати нестандартний закритий захід, а також сформувати приватну бібліотеку чи колекцію. Унікальна послуга охоплює всі етапи — від пошуку та персоналізації до оплати та логістики статусних подарунків першим особам, бізнес-партнерам, близьким людям. Також гарантується конфіденційність усієї інформації, одержаної під час роботи з клієнтом.

Як зазначив сьогодні у зверненні до членів Українського Союзу Промисловців і Підприємців (УСПП) керуючий партнер ONLY1LIFE Андрій Слабінський, головні пріоритети у роботі нашої компанії складають безперечна якість сервісу та увага до деталей. «Клієнти цінують нас за те, що ми вміємо у стислі строки відповідально втілити найсміливіші ідеї. Незалежно від місця перебування клієнта, кожному забезпечується індивідуальний підхід! У команді ONLY1LIFE працюють професіонали, які займаються улюбленою справою – визнані експерти у сферах букінистики, ювелірного, антикварного та сучасного мистецтва, дизайна, івент-менеджменту тощо.»

У компанії також налаштовано партнерскі відносини з офіційними представниками світових luxury брендів в Україні. За аксесуари, прикраси та коштовності з лімітованих колекцій клієнт сплачує офіційну роздрібну вартість партнера.

Ілюструє концепцію сервісу ONLY1LIFE цитата відомого Андре Моруа, який вважав: “Той, хто не дарує занадто багато, дарує недостатньо. Завжди варто дарувати дещо більше, ніж радить здоровий глузд”.

www.uspp.org.ua/actual/211.unikalna-posluga-dlya-tikh-khto-shuka-elitniy-statusniy-podarunok.htm

Сделать заказ

Ваше имя *

Телефон *:

E-Mail *

С вами свяжется персональный консультант в течение часа


×